چهارشنبه 25 مهر 1398 ساعت: 10:14 AM Tehran Construction Technician Organization (TCTO)
صفحه اصلی
صفحه نخست دربـاره سازمان
امور اعضاء
آموزش حرفه‌اي
نشريات تخصصي
آرشيو اخبار
همايش‌ها و نمايشگاه‌ها
نظرات و پيشنهادات
ارتباط با ما

 عناوين مرتبط   تازه‌ها و اخبار
 آرشيو اخبار
 دوربين كاردان
 آرشيو دوربين كاردان
 ارسال عکس برای دوربین کاردان
 چه خبر از سازمان؟
 گزارش تصويري
 دست نوشته‌های ریاست سازمان
 فیلم‌های ویدیویی سازمان
دوربين كاردان

نظرسنجي

تازه‌ها و اخبار
تهيه طرح جامع مسكن اولويت كميسيون عمران است
پنجشنبه 1 تير 1391
رئيس كميسيون عمران در مجلس، گفت: با توجه به مشكلاتي كه در بخش مسكن وجود دارد، تهيه طرح جامع مسكن اولويت كميسيون عمران براي هفته آينده است.
علي‌اكبر آقايي مغانجوقي نماينده مردم سلماس در مجلس شوراي اسلامي در خصوص اولويت كميسيون عمران، اظهار داشت: با توجه به مشكلاتي كه در بخش مسكن وجود دارد و همچنين ضرورت اخذ اطلاعات و آمار دقيق و بررسي عملكردها و برنامه ريزي‌ها تهيه طرح جامع مسكن از اولويت‌هاي كميسيون عمران است كه نياز به همراهي دولت نيز در اين امر وجود دارد.
وي در ادامه به تشريح طرح جامع مسكن پرداخت و افزود: اين طرح عبارت‌ است از اين كه در وضع موجود مسكن اعم از ملكي و اجاره‌‌اي در كجا قرار داريم و در چهار سال آينده ميزان سن تشكيل خانواده و نياز به مسكن به چه ميزان خواهد بود و سپس براساس آن، برنامه‌‌هاي عرضه مسكن با در نظر گرفتن قانون ساماندهي توليد و عرضه عملياتي كنيم يعني براساس اين طرح خواهيم توانست عرضه مسكن را معادل با تقاضاي مردم قرار دهيم.
رئيس كميسيون عمران با بيان اينكه چهار سال مجلس نهم منطبق بر چهار سال باقيمانده از قانون برنامه پنجم توسعه است، خاطرنشان كرد:‌ مواردي كه در قانون برنامه پنجم توسعه مربوط به حوزه عمران است نيز از ديگر اولويت‌هاي اين كميسيون خواهد بود تا بتوانيم تطبيقي در عملكرد برنامه پنجم و همچنين عملكرد مجلس و دولت داشته باشيم.
منبع خبر: باشگاه خبرنگاران جواندرباره سازمان   |   امور اعضاء   |   آموزش حرفه‌اي   |   نشریات تخصصی   |   آرشیو اخبار   |   همایش‌ها و نمایشگاه‌ها   |   نظرات و پيشنهادها   |   ارتباط با ما   |   صفحه اصلي
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان نظام كارداني ساختمان استان تهران است. (١٣٩٧-١٣٨٨)
آخرین تاریخ به روز رسانی سایت: 17/07/1398
طراحی و پشتيباني سایت: گروه مهندسی افرا سافت